Stínidlo Adjust-A-Wing DEFENDER Small, heatshield

Kód: 108326
Neohodnoceno
2 300 Kč –17 %
Stínidlo Adjust-A-Wing DEFENDER Small, heatshield
2 300 Kč –17 % 1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH

Malý Adjust-A-Wing Defender Small z hliníku s bílým reflexním povrchem. Průmyslové stínidlo menších rozměrů, odrazivost cca 86%. Včetně rozptylky. Bez kabelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stínidlo slouží k lepší distribuci světla z výbojky k rostlinám. Kvalitní reflektor Adjust-A-Wing Defender S s malou rozptylkou a maximálním rozpětím 54x38cm je vhodný do menších pěstebních prostor a výbojky s nižší wattáží (70-400W).

Základním materiálem Defenderu je mimořádně silná a pružná hliníková slitina s příměsí hořčíku, která perfektně drží parabolické křivky stínidla. Při instalaci, manipulaci nebo přemístění nemění toto stínidlo tvar.

Povrch je rovnoměrně potažen bílým, tepelně odolným práškovým lakem, který poskytuje 86% odrazivost. Dle výrobce garantuje nižší okolní teplotu a úsporu energie.

Pomocí ocelových lanek lze nastavit různé rozpětí, výšku a tedy i světelný rozptyl reflektoru.

Součástí této verze stínidla Adjust-A-Wing Defender S je i malá světelná rozptylka, Heatshield Super Spreader, která rozptyluje rovnoměrně přebytečné světlo a teplo celkem čtyřmi různými směry. Eliminuje horká nebo tmavá místa. Světlo se může odrážet do ostatních částí pěstebního prostoru. Tím pomáhá vytvářet ještě harmoničtější podmínky pro vaše rostliny a přispívá tak ke kvalitním výsledkům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: