NFT Gro Tank 90, 90x90x30cm

Kód: GN090E
Neohodnoceno
5 349 Kč –16 %
NFT Gro Tank 90, 90x90x30cm
5 349 Kč –16 % 4 444 Kč 3 672,73 Kč bez DPH

Recirkulační zavlažovací systém pro hydroponické pěstování. Čtvercový Nutriculture NFT Gro Tank 90 je vhodný pro 2 až 5 rostlin. Ideální do metr širokých stanů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydroponický systém NFT Gro Tank 90 od Nutriculture se díky rozměrům 90x90x30cm pohodlně vejde na plochu metr čtvereční. Proto je velmi oblíbenou součástí všech pěstebních stanů Homebox, Secret Jardin, Probox, DiamondBox aj. se základnou 100x100cm. NFT technologie slibuje až 4x vyšší sklizeň než při pěstování v hlíně a květináčích.

NFT Gro Tank 90 je použitelný pro indoor (stany) i outdoor (balkóny, terasy, skleníky) pěstování. Je kompatibilní s většinou hydroponických živin v nabídce. Hlavní předností recirkulačních systémů je nepřetržitý transport živin, vody a kyslíku ke kořenům.

NFT technika je jednou z nejčistějších pěstebních metod, protože nevyžaduje žádné substráty kromě inertního rockwoolu. Rostlina si ze zálivky bere živiny, které zrovna potřebuje.

Pro lepší pochopení doporučujeme se podívat na instruktážní videa v záložce produktu.

Výhody NFT Gro Tank 90

 

  • minimální spotřeba energie 
  • nejčistější forma hydro pěstování, nepotřebujete žádný substrát, jen rockwool
  • NFT garantuje konstantní živení rostlin
  • nízká výška systému 30cm
  • obnažené kořeny mají neustálý přístup k živinám a kyslíku
  • minimální riziko podvýživy nebo přesycení rostliny
  • kořenový systém bez plísní, chorob, parazitů a plevele
  • až 4x větší sklizeň než při běžném pěstování v hlíně nebo substrátu
  • velmi jednoduché sestavení, snadná manipulace a bezproblémové používání
  • použitelné se všemi hydroponickými hnojivy

Recirkulační zavlažovací systém NFT Gro Tank 90 od Nutriculture se skládá z nádrže, tácu, netkané textilie, horního tácu, čerpadla, distribučního systému. Součástí balení je kompletní návod v českém jazyce. Rozměry 90x90x30cm, objem nádrže 70 litrů.

Proč je NFT nejlepší?

 

Více jak 40 leté zkušenosti potvrzují, že pěstování se zavlažovacími systémy NFT může být až 4x úspěšnější, než při pěstování v půdě nebo substrátu.

Unikátní metoda NFT (Nutrient Film Téchnique) je založena na požadavku dodávat rostlinám prostřednictvím kořenů živiny a kyslík vždy, když je potřebují. Hlavní přednost zavlažovací techniky NFT spočívá v tom, že živný roztok je neustále v tenké vrstvě přítomen okolo kořenů rostliny. Konstantně cirkulující živinový film je společně s neustálým příjmem kyslíku zárukou optimálního vývoje kořenového systému a celé rostliny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: