Vaporizér Mighty, kapesní vaporizér Volcano

Kód: VOL_MIGHTY
Neohodnoceno
9 099 Kč –7 %
Vaporizér Mighty, kapesní vaporizér Volcano
9 099 Kč –7 % 8 444 Kč 6 978,51 Kč bez DPH

Lehký kapesní vaporizér Mighty je snadno přenosný vapík na cesty, do města i na doma. Tradiční, maximální kvalita od výrobců vaporizérů Volcano. O 20% silnější baterie!

Detailní informace

Detailní popis produktu

První kapesní vaporizér od firmy Storz&Bickel, legendárních výrobců stolních králů Volcano. Jasnou výhodou tohoto šikovného vapíku v černé barvě jsou malé rozměry (14x8x3cm) a nízká hmotnost (230 g).

Nyní o 20% silnější baterie!

Součástí hi-tech přístroje je integrovaná plnící komora. Pro snadnější manipulaci při práci se sušinou použijite pěchovadlo, při čištění využijte kartáček. Perfektní chuť a ochlazení aromatických par zajišťuje náústek s chlazením. Jakékoliv bylinky vkládejte vždy jemně nadrcené.

Regulace teploty u vaporizéru Mighty je snadno pochopitelná díky tlačítkům plus, minus a přehlednému displeji. Přístroj je připraven k použití, jakmile dosáhne aktuální teplota požadované úrovně. Optimální stav ohlásí dvojitá vibrace, což je jasným signálem se přisát na náústek! Teplotu si můžete nastavit v rozmezí 40 až 210 °C podle toho, jakou teplotu vaše bylina potřebuje. A to jak na začátku, tak v průběhu vaporizace.

Přenosný vaporizér Mighty funguje na Li-Ion baterii s prodlouženou životností a obstojnou výdrží na jedno nabití. Nabíječka funguje také jako adaptér, vaporovat můžete i s totálně vybitým přístrojem.

Balení vaporizéru Mighty obsahuje kromě přístroje také nabíječku, nádobku na vaporizaci tekutin, 3x náhradní sítka, kartáček na čištění, značkovou plastovou drtičku, pěchovadlo, těsnící kroužky, manuál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: