T.A. Pro Organic Bloom 5l

Kód: TCGO02004
Neohodnoceno
1 699 Kč –11 %
TCGO02004 1
1 699 Kč –11 % 1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH

Základní organická výživa T.A. Pro Organic Bloom (dříve G.O. Thrive Bloom). Poskytuje rostlinám vyvážený mix živin, zajišťuje bohatou úrodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

T.A. Pro Organic Bloom poskytuje rostlinám ve fázi kvetení a plození všechny potřebné živiny. Dokonalá vyváženost těchto živin zajišťuje velmi dobré kvetení a hojnou úrodu.

Cílem Pro Organic Bloom je maximalizace tvorby květů, plodů a semen, čímž se zajistí, že vaše sklizeň bude mohutnější, výživnější a chutnější. Pro Organic Bloom je vhodný pro všechny druhy rostlin ve fázi kvetení a plození. Je vhodný pro hydroponii i pro substráty.

Pro Organic Bloom organická rostlinná výživa obsahuje látky, které uspokojují komplexní potřeby všech rostlin v každé fázi růstu. Vychází z ekologických principů, které respektují životní prostředí a zároveň poskytují rostlinám vyváženou výživu. Pro Organic Bloom aktivně zlepšuje kořenové prostředí, a to tak že dodává živiny mikrobům, kteří žijí v harmonii s vašimi rostlinami. Tím je zajištěna nutná výživa, která vytváří zdravý růst z pohledu vegetace, kvetení i plození.

Dávkování: Podle potřeby hnojení přidejte 2 - 4 lžičky na 1 l vody s každým zaléváním. T.A. Pro Organic Bloom je ideální pro jakýkoliv druh rostlin a lze jej používat společně s dalšími produkty řady Pro Organics. Používejte se všemi druhy zahradnické půdy, s mixy do květináčů a s dalšími pěstebními médii, a samozřejmě i v hydroponii.

Složení: - mouka z alfalfa - třtinový cukr - síran měďnatý - prášek z ledového hornin - síran železnatý - kieserit - síran manganatý - melasa - rostlinné extrakty - síran draselný - fosforečnan sodný - boritan sodný - molybdenát sodný - sójová moučka - fosfát zinečnatýSkladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: