T.A. Pro Organic Bloom 1l

Kód: TCGO02003
Neohodnoceno
449 Kč –11 %
TCGO02003 1 (1)
449 Kč –11 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH

Květová výživa pro bio pěstování. T.A. Pro Organic Bloom (dříve G.O. Thrive Bloom) dodává komplexní živiny, které podporují výbornou sklizeň.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro Organic Bloom poskytuje rostlinám ve fázi kvetení a plození všechny potřebné živiny. Dokonalá vyváženost těchto živin zajišťuje velmi dobré kvetení a hojnou úrodu.

Cílem Pro Organic Bloom je maximalizace tvorby květů, plodů a semen, čímž se zajistí, že vaše sklizeň bude mohutnější, výživnější a chutnější. Pro Organic Bloom je vhodný pro všechny druhy rostlin ve fázi kvetení a plození. Je vhodný pro hydroponii i pro substráty.

Pro Organic Bloom organická rostlinná výživa obsahuje látky, které uspokojují komplexní potřeby všech rostlin v každé fázi růstu. Vychází z ekologických principů, které respektují životní prostředí a zároveň poskytují rostlinám vyváženou výživu. Pro Organic Bloom aktivně zlepšuje kořenové prostředí, a to tak že dodává živiny mikrobům, kteří žijí v harmonii s vašimi rostlinami. Tím je zajištěna nutná výživa, která vytváří zdravý růst z pohledu vegetace, kvetení i plození.

Dávkování: Podle potřeby hnojení přidejte 2 - 4 lžičky na 1 l vody s každým zaléváním. Pro Organic Bloom je ideální pro jakýkoliv druh rostlin a lze jej používat společně s dalšími produkty řady Pro Organic. Používejte se všemi druhy zahradnické půdy, s mixy do květináčů a s dalšími pěstebními médii, a samozřejmě i v hydroponii.

Složení: - mouka z alfalfa - třtinový cukr - síran měďnatý - prášek z ledového hornin - síran železnatý - kieserit - síran manganatý - melasa - rostlinné extrakty - síran draselný - fosforečnan sodný - boritan sodný - molybdenát sodný - sójová moučka - fosfát zinečnatýSkladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: