T.A. Pro Organic Bloom 10l

Kód: TCGO02005
Neohodnoceno
2 899 Kč –20 %
TCGO02005 1
2 899 Kč –20 % 2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH

Základní organická výživa pro květové období T.A. Pro Organic Bloom (dříve G.O. Thrive Bloom). Poskytuje rostlinám vyvážený mix živin a zajišťuje bohatou a chutnou úrodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

T.A. Pro Organic Bloom poskytuje rostlinám ve fázi kvetení a plození všechny potřebné živiny. Dokonalá vyváženost těchto živin zajišťuje velmi dobré kvetení a hojnou úrodu.

Cílem T.A. Pro Organic Bloom je maximalizace tvorby květů, plodů a semen, čímž se zajistí, že vaše sklizeň bude mohutnější, výživnější a chutnější. T.A. Pro Organic Bloom je vhodný pro všechny druhy rostlin ve fázi kvetení a plození. Je vhodný pro hydroponii i pro substráty.

T.A. Pro Organic Bloom organická rostlinná výživa obsahuje látky, které uspokojují komplexní potřeby všech rostlin v každé fázi růstu. Vychází z ekologických principů, které respektují životní prostředí a zároveň poskytují rostlinám vyváženou výživu. T.A. Pro Organic Bloom aktivně zlepšuje kořenové prostředí, a to tak že dodává živiny mikrobům, kteří žijí v harmonii s vašimi rostlinami. Tím je zajištěna nutná výživa, která vytváří zdravý růst z pohledu vegetace, kvetení i plození.

Dávkování: Podle potřeby hnojení přidejte 2 - 4 lžičky na 1 l vody s každým zaléváním. T.A. Pro Organic Bloom je ideální pro jakýkoliv druh rostlin a lze jej používat společně s dalšími produkty řady General Organics. Používejte se všemi druhy zahradnické půdy, s mixy do květináčů a s dalšími pěstebními médii, a samozřejmě i v hydroponii.

Složení: - mouka z alfalfa - třtinový cukr - síran měďnatý - prášek z ledového hornin - síran železnatý - kieserit - síran manganatý - melasa - rostlinné extrakty - síran draselný - fosforečnan sodný - boritan sodný - molybdenát sodný - sójová moučka - fosfát zinečnatýSkladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: