T.A. Humic 500ml

Kód: TCGO25002
Neohodnoceno
469 Kč –4 %
TCGO25002 1
469 Kč –4 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH

T.A. Humic (dříve G.O. Diamond Black) obsahuje přírodní huminové kyseliny s vysokým obsahem bioaktivních humátů. Hodnotnější vstřebávání živin, stimulace mikrobiálního života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý doplněk pro organické pěstování rostlin. Terra Aquatica Humic dříve G.O. Diamond Black vylepšuje absorpci živin, zkvalitňuje strukturu půdy, podporuje optimální zadržování živin a stimuluje půdní život v substrátu. Zároveň snižuje nároky na množství použité vody.

Terra Aquatica Humic jsou huminové kyseliny vyráběné novou technologií ze dřeva. Díky svému 100% přírodnímu původu je využitelný na kompostu, stejně jako při pěstování v hlíně nebo hydru.  Tyto organické sloučeniny zlepšují absorpci živin, stimulují mikrobiální aktivitu, posilují strukturu půdy, zlepšují zadržování živin a snižují nároky na množství vody v krajině.

T.A. Humic může být navíc použit jako přísada do kompostu. T.A. Humic je vhodný pro všechny druhy rostlin ve všech fázích růstu.

Dávkování:

  • Míchat s vodou v poměru 3-4ml/l
  • Používejte s plnovýživovými hnojivy v hydroponii, v jakémkoliv substrátu a na své zahradě.
  • Kombinujte s dalšími hnojivy a doplňky Terra Aquatica

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: