T.A. TrikoLogic 50g

Kód: XXBA11003
Neohodnoceno
599 Kč –8 %
XXBA11001 1
599 Kč –8 % 549 Kč 453,72 Kč bez DPH

Sypký doplněk TrikoLogic vylepšuje výkonnost přípravku Pro Organic. Směs prospěšných hub rozkládá organické látky v roztoku, zlepšuje absorpci živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

T.A. TrikoLogic je velmi účinná směs mikroorganismů - prospěšných hub (trichoderma harzianum), která zajišťuje mikrobiální život a vylepšuje výkonnost produktu Pro Organic. Umožňuje rozklad organické hmoty a napomáhá rostlinám k lepší absorpci živin a minerálů.

Dávkování: míchá se se zálivkou nebo vodou v poměru 1 gram na 15 až 20 litrů vody.

  • V půdě je možné použít samotný Pro Organic, ale pokud chcete zlepšit rozklad látek a dosáhnout lepších výsledků, můžete přidat přípravek Bioponic Mix. Namíchejte přímo s půdou.
  • V hydroponii je potřeba Pro Organic použít společně s T.A. TrikoLogic, která je v živném roztoku důležitá pro přirozený proces rozkladu půdy.
  • K vlhkému substrátu jako je kokosové vlákno, rockwool nebo perlit jednoduše přidejte T.A. TrikoLogic přímo na substrát. T.A. TrikoLogic aplikujte přímo na hvězdičky.
  • U holých kořenů či drenážního substrátu jako jsou kuličky jílu či lávové kameny je potřeba použít BioFiltr, který vašim mikroorganismům zajistí správné prostředí k životu, ve kterém se budou moci rozvíjet. T.A. TrikoLogic přidejte mezi hvězdičky BioFitlru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: