Canna Bio Terra Plus, 25L

Kód: C-BTP-25
Neohodnoceno
389 Kč –12 %
Canna Bio Terra Plus, 25L
389 Kč –12 % 339 Kč 280,17 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organická zemina Canna Bio Terra Plus je vyrobena ze 100% přírodních materiálů a je vhodná pro ekologické pěstování. Objem 25 litrů.

 

Certifikovaná bio hlína Canna Bio Terra Plus obsahuje nejkvalitnější druhy rašelin obohacené o rozsekanou kůru stromů. Kůra má protihnilobné účinky a je prevencí před plísněmi. Vzdušný a velmi lehký půdní substrát je obohocen organickými přísadami jako je kostní moučka, bat guano a další užitečné látky přírodního původu.

Součástí úrodného mixu jsou také tradiční Canna COCO kokosová vlákna, která svou symbiózou podporují efektivnější výživu, silnější kořeny a zdravější vývoj rostliny. Současně chrání rostlinu před chorobami.

Organická zemina Canna Bio Terra Plus, 25L je přihnojená. Díky samoregulační schopnosti substrátu jsou hnojiva v substrátu spotřebovávána pouze v případě, že je rostlina potřebuje. Pokud je v zálivce dostatek hnojiv, ta v substrátu tam zůstají uchovaná na příhodnější dobu a naopak. To mj. zamezuje hrubým chybám při hnojení a umožňuje dosáhnout zajímavých výsledků i u nezkušených pěstitelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: