B.A.C. Funky Fungi, 100g

Kód: 173
Neohodnoceno
1 694 Kč –12 %
B.A.C. Funky Fungi, 100g
1 694 Kč –12 % 1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Slovo "mykorhiza" pochází z řečtiny a znamená "kořen houby". Jedná se o symbiotické soužití rostlin s určitými plísněmi, resp. houbami. Mykorhizy jsou v přírodě pro všechny rostliny nezbytné k přežití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškový B.A.C. FunkyFungi se 4 druhy prospěšných hub mykorhiz. Ideální kombinace s BAC Stimulátory. Silnější a rychlejší vývoj kořenové soustavy.

Jsou dokonale uzpůsobeny k tomu, aby v půdě vyhledaly vodu a minerály a předaly je rostlině. Ta pomocí fotosyntézy vyrábí potřebné sloučeniny kyslíku a těmi pak zase vyživuje plíseň.

Obě součásti mykorhizy jsou si vzájemně prospěšné a to je také důvod, proč více než 99% všech rostlin takovouto symbiózu podstupuje. Tyto plísně rostou vevnitř a okolo kořene rostliny. Z kořene vrůstají do země a tvoří hustou síť jemných plísňových vlákének. Ta zvětšuje kořenovou soustavu a zlepšuje tak příjem vody a minerálů jako je fosfor, hydroxid draselný a stopové prvky.

Plísně mohou dosáhnout i do půdních otvorů, které jsou pro kořínky rostlin moc malé, a mohou rostlině zpřístupnit vázané prvky. Balení 100g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: